Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - 10 let pobočky 1979 - znak Chebu na hromádce mincí, nápis / pohled na město, mince, opis, Sign., Punc., Ag 40mm, 58.434g, FM.3 (166ks), pat. R!