ČNS Praha, 63. aukce

Španiel - sada medailí na 10 let ČSR 1928 (R1973) -

Položka 245
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Docílená cena: 24 000 Kč

Československo, období 1945 - 1992

Španiel - sada medailí na 10 let ČSR 1928 (R1973) - Sign., Nepunc. (Au986), 28 a 25 mm, 13.390g a 6.958g, číslovaný certifikát (151), společná etue 2ks