Mladá Boleslav - pobočka ČNS
Fridrichovský - 25 let pobočky 1955 / 1980 - průčelí muzea, nápis / replika pečeti ze 16.století, Sign., bronz 50 mm, FM.1A (cca 10ks), krásná patina RRR!