ČNS Praha, 63. aukce

Soušek - oslavy 75.výročí založení ČNS 1994 -

Položka 2463
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Olomouc - pobočka ČNS

Soušek - oslavy 75.výročí založení ČNS 1994 - 4-řádkový nápis / napodobenina denáru, Nesign., Nepunc., Ag925, 21mm, 2.296g, FM.29B (50ks), pat. RR!