ČNS Praha, 63. aukce

Jarý - Architekt Fr.Vítek k padesátinám 1947 -

Položka 2473
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pardubice - kroužek numismatiků

Jarý - Architekt Fr.Vítek k padesátinám 1947 - poprsí zleva, opis / spojené ruce, velká "50", opis, Sign., hliník 40 mm, BK.2C (8ks), patina RRR!