Plzeň - pobočka ČNS
L.Kozák - 700 let Plzně - generál A.S.Suvorov 1990 - poprsí zprava, opis / dům Augustonů, socha, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 36.684g, FM.11, patina