ČNS Praha, 63. aukce

L.Kozák - 700 let Plzně - Peter Ernest Mansfeld 1993

Položka 2484
Vyvolávací cena: 460 Kč
Docílená cena: 550 Kč

Plzeň - pobočka ČNS

L.Kozák - 700 let Plzně - Peter Ernest Mansfeld 1993 - poprsí zpředu, znak, opis / Gerlachův dům, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 30.080g, FM.19

Zachovalost: Proof