Plzeň - pobočka ČNS
L.Kozák - 700 let Plzně - Peter Ernest Mansfeld 1993 - poprsí zpředu, znak, opis / Gerlachův dům, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 30.080g, FM.19