ČNS Praha, 63. aukce

Truhlíková - Všeobecná českoslov.výstava v Praze 1991

Položka 249
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 8 000 Kč

Československo, období 1945 - 1992

Truhlíková - Všeobecná českoslov.výstava v Praze 1991 - Průmyslový palác, emblém, opis / pražské budovy, a vročení, Sign., Punc., Au 987, 25mm, 6.971g