ČNS Praha, 63. aukce

Vančura - 30 let organizované numismatiky 1990 - Jan

Položka 2497
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Tábor - pobočka ČNS

Vančura - 30 let organizované numismatiky 1990 - Jan Hus na hranici, nápis a opisy / městský znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 42.685g, FM.3 (300ks) pat.