ČNS Praha, 63. aukce

Jurčák - 10 let pobočky 1980 - velkomoravský šperk

Položka 2503
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Uherské Hradiště - pobočka ČNS

Jurčák - 10 let pobočky 1980 - velkomoravský šperk, výšivka, krajina, opis / znak, vročení, nápis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 29.464g, BK.1A (150ks), pat. R!