ČNS Praha, 63. aukce

Kristus mezi svatými Petrem a Pavlem

Položka 2510
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 400 Kč

Dadler Šebestian, 1586 - 1657

Kristus mezi svatými Petrem a Pavlem, opis / 8-řádk. nápis, révové listy, Sign.SD.1625, lité stříbro 42mm, 12.921g, dobře opravená stopa po oušku, patina R!

Zachovalost: -1/1-