ČNS Praha, 63. aukce

Karavankentunel - AR plaketa s původním ouškem 1905 -

Položka 2520
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Docílená cena: 1 400 Kč

Hartig Arnold, 1878 - 1972

Karavankentunel - AR plaketa s původním ouškem 1905 - horník nad přemoženým drakem / tři horníci při práci a 4-řádkový nápis, Sign., Punc., 33x40 mm, 22.524g