ČNS Praha, 63. aukce

FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978

Položka 2528
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Kolářský Zdeněk, Peter Andrej

FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978 - znaky ČSSR a SSSR, potrubí, opis a nápis / hvězdice a opis, Sign., Punc., Ag750, 40mm, 29.756g, patina