Pátek Karel, 1856 - 1910
Protržený Karlův most, opisy a nápis, 4.IX.1890 / obnovený Karlův most a letopočet 1892, Sign., cín 41 mm, 19.622g, nep.hr., vl.rysky, patina, téměř