Scharff Anton, 1845 - 1903
Arad 6.X.1849/1890 - památce hrdinů revoluce - stoj. Hungarie s mečem a věncem, nápis / tabulka se jmény, věnec, opis, Sign., bronz 60 mm, krásná patina, téměř