ČNS Praha, 63. aukce

Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 -

Položka 2559
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Španiel Otakar, 1881 - 1955

Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný zinek 62 mm, OŠ.162, patina

Zachovalost: 1