ČNS Praha, 63. aukce

Hospodářská spol. pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící

Položka 2568
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Weiss Jan, 1794 - 1861

Hospodářská spol. pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící Ceres, réva, zvěrokruh/ symboly hospodářství, nápis, Sign., Ag 43mm, 42.264g, dr.hr., rysky, patina

Zachovalost: -1/1-