ČNS Praha, 63. aukce

V.K.Klicpera - odhalení pomníku 16.8.1874 - poprsí

Položka 2570
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Chlumec nad Cidlinou

V.K.Klicpera - odhalení pomníku 16.8.1874 - poprsí mírně zprava, opis / 6-řádkový český nápis ve věnci, Nesign., cín 30 mm s původním ouškem, PZ.243, patina

Zachovalost: 0/1