ČNS Praha, 63. aukce

Konvikt 1902 - II.cena anekdotářského turmaje 5.V.

Položka 2586
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 550 Kč

Praha

Konvikt 1902 - II.cena anekdotářského turmaje 5.V., Nesign., Punc., stříbrný prořezávaný plech 37x47 mm se dvěma řetízky a jehlicí

Zachovalost: 1