ČNS Praha, 63. aukce

Jubilejní výstava králíků v Praze 1904/1934 - Zásluze

Položka 2588
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 170 Kč

Praha

Jubilejní výstava králíků v Praze 1904/1934 - Zásluze - emblém chovatel.jednoty, vročení a opis / nápis ve věnci, Nesign., zlacený bronz 51 mm, původní etue