ČNS Praha, 63. aukce

Šmakal - klub pěstitelů ušlechtil. druhů králíků b.l.

Položka 2599
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 750 Kč

Praha - Žižkov

Šmakal - klub pěstitelů ušlechtil. druhů králíků b.l. -dívka s králíky a králíkárnou, nápis / znak Žižkova, nápis a vavříny, Sign., zlacený bronz 47 mm, pův.etue