Praha - Žižkov
Šmakal - klub pěstitelů ušlechtil. druhů králíků b.l. -dívka s králíky a králíkárnou, nápis / znak Žižkova, nápis a vavříny, Sign., zlacený bronz 47 mm, pův.etue