ČNS Praha, 63. aukce

Praha 1938 - Mezinár. kongres o léčivých rostlinách

Položka 2680
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 460 Kč

Smaltované odznaky

Praha 1938 - Mezinár. kongres o léčivých rostlinách, Sign.Karnet-Kyselý, smaltovaný zlacený bronz 36x39 mm se zavíracím špendlíkem, nep.poškozený smalt

Zachovalost: 1