ČNS Praha, 63. aukce

Únětice a okolí 1884/1924 - Vzájem. podpůrná jednota

Položka 2685
Vyvolávací cena: 130 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Smaltované odznaky

Únětice a okolí 1884/1924 - Vzájem. podpůrná jednota, Nesign., smaltov. bronz 24x32 mm s nepův. jehlicí, mírně poškozený smalt, vl.škr.

Zachovalost: 1-