ČNS Praha, 63. aukce

Praha 1948 - XI.všesokolský slet - sedící sokol

Položka 2687
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 320 Kč

Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety

Praha 1948 - XI.všesokolský slet - sedící sokol, chrám, nápisy, Sign.JK, Punc., Ag800, 12x18 mm s původním závěsem, 3.900g, No.neuvádí, téměř R!

Zachovalost: 0