ČNS Praha, 63. aukce

Praha 1931 - lóže U tří korunovaných sloupů

Položka 2700
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 3 200 Kč

Zednářské medaile a jetony

Praha 1931 - lóže U tří korunovaných sloupů, Sign. Arch.Ing.P.A.Kopetzky, postř.bronz 45 mm s původním závěsem, krásná patina