ČNS Praha, 63. aukce

Mariazell - zářící obraz Panny Marie v oltáři

Položka 2713
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Církevní medaile - evropské svátostky s místem původu

Mariazell - zářící obraz Panny Marie v oltáři, opis / zářící obraz Panny Marie na oblaku nad chrámem, Nesign., zlacená mosaz 42 mm s původním ouškem, rysky