ČNS Praha, 63. aukce

125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 -

Položka 2752
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 140 Kč

Příbor - pobočka ČNS

125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - pohled na náměstí, znak, opis / styl. moravská orlice a opis, Sign., Punc., Ag900, 33mm, 6.821g, BK.2, pat.