Kužel Miroslav, 1907 - 1985
Jan Amos Komenský - 350 let narození b.l. (1942) - poprsí mírně zleva, opis, Sign.Kužel/Pichl, jednostr. zinek 40 mm, vlas.škr., nep.skvrnky, patina