ČNS Praha, 63. aukce

Jan Amos Komenský - 350 let narození b.l. (1942) -

Položka 2777
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 80 Kč

Kužel Miroslav, 1907 - 1985

Jan Amos Komenský - 350 let narození b.l. (1942) - poprsí mírně zleva, opis, Sign.Kužel/Pichl, jednostr. zinek 40 mm, vlas.škr., nep.skvrnky, patina

Zachovalost: 1