ČNS Praha, 63. aukce

Jeton z kovu sejmutého z věže při opravě chrámu

Položka 2801
Vyvolávací cena: 20 Kč
Docílená cena: 36 Kč

Plzeň

Jeton z kovu sejmutého z věže při opravě chrámu sv.Bartoloměje v roce 1935, Nesign., jednostranná měď 32 mm, pěkná patina

Zachovalost: 1