Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Praha
Odhalení pomníku Fr.Palackého / 50 let Sokola 1912, Sign.Pichl, bronz 23 mm s původním ouškem, PZ.283, nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina