ČNS Praha, 63. aukce

Wilhelm I. - medailka na 80.narozeniny 1807/1887 -

Položka 2825
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Wilhelm I. - medailka na 80.narozeniny 1807/1887 - hlava zprava, věnec, opis / 7-řádkový nápis, Nesign., mosaz 28 mm s pův.raženým ouškem, patina, skvrnka