ČNS Praha, 63. aukce

Princ Albert - Světová výstava v Londýně 1851 -

Položka 2829
Vyvolávací cena: 220 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Velká Británie

Princ Albert - Světová výstava v Londýně 1851 - poprsí zprava, opis / výstavní palác, opis a nápis, Sign.A+M, cín 51 mm, dr.hr., dr.rysky, skvrny, patina

Zachovalost: -1/1-