ČNS Praha, 63. aukce

Světová výstava v Londýně 1851 - Crystalpalace

Položka 2832
Vyvolávací cena: 190 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Velká Británie

Světová výstava v Londýně 1851 - Crystalpalace a 8-řádkový nápis / 11-řádk.nápis, Sign.Heaton-Brim, cín 38 mm, nep.hr., nep.rysky, patina