ČNS Praha, 63. aukce

Masaryk - Ag portrétní odznak b.l.

Položka 2861
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 170 Kč

Odznaky

Masaryk - Ag portrétní odznak b.l., Sign.KŠ, puncov. na jehle, 10x14 mm, 2.123g

Zachovalost: 1