ČNS Praha, 63. aukce

Praha 1935 - P.C.P. - chodecký závod Praha-Poděbrady

Položka 2968
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 100 Kč

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Praha 1935 - P.C.P. - chodecký závod Praha-Poděbrady - I.třída - III.cena, Nesign., patinovaný bronz 38x60 mm, původní etue signovaná Červenka-Praha I.156

Zachovalost: 0