ČNS Praha, 63. aukce

ČSR (1918 - 1939) - velký přilbový odznak

Položka 3047
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Československo - hasičské dekorace

ČSR (1918 - 1939) - velký přilbový odznak, Nesign., smaltovaný zlacený bronzový plech 68x60 mm, mírně poškozený smalt, chybí upínání

Zachovalost: 1