ČNS Praha, 63. aukce

Vzorný pracovník Potravinářského obchodu

Položka 3052
Vyvolávací cena: 50 Kč
Docílená cena: 100 Kč

Československo - resortní medaile a odznaky

Vzorný pracovník Potravinářského obchodu, Sign.Zukov, číslovaný (841), zlacený a smaltovaný bronz 35x39 mm se zavíracím špendlíkem, jehlicová miniatura, etue

Zachovalost: 1,1