ČNS Praha, 63. aukce

SSM - medaile Za socialistickou výchovu - I.stupeň

Položka 3091
Vyvolávací cena: 50 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Československo - různé

SSM - medaile Za socialistickou výchovu - I.stupeň, Nesign.(Kolářský), Krubl.tab.29 (str.58), zlacený bronz 30 mm s kovovým závěsem

Zachovalost: 1/-/1