ČNS Praha, 63. aukce

Svazarm - odznak Výtečný střelec školy

Položka 3093
Vyvolávací cena: 18 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Československo - různé

Svazarm - odznak Výtečný střelec školy, Nesign., zlacený smaltovaný bronz 15x25 mm se zav.špendlíkem, pobobný jako Krubl.tab.19

Zachovalost: 1