ČNS Praha, 63. aukce

Cizinecká legie - pam. odznak s drakem a číslem "2" -

Položka 3096
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Francie, V.republika, 1958 -

Cizinecká legie - pam. odznak s drakem a číslem "2" - částečně smaltovaný, Sign., Nepunc., Ag 24x32 mm, 9.387g, nepůvodní zavírací špendlík

Zachovalost: 1