ČNS Praha, 63. aukce

AE Drachma (35 mm)

Položka 451
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Hadrianus, Egypt, Alexandria

AE Drachma (35 mm), Rv: ležící Nil, krokodýl, rok 12 (slovem = 134/135), K-G.32/460, podob. jako SGI.1259, Dat.1807, 25.655g, 2x napr.okraj, pěkná patina

Zachovalost: -1/1-