Aurelianus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, Rv: sedící orel zprava, rok 6 (=274 /275), podobná jako SGI.4755, K-G.106/55, Dat.5488, 7.456g, nepravidelný okraj, pěkná patina, téměř