Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Probus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, Rv: sedící orel zprava, rok 4 (= 278/279), podobná jako SGI.4769, K-G.112/17, Dat.5563, 7.099g, pěkná patina, téměř