ČNS Praha, 64. aukce

Oppl - AR pamětní medaile b.l. (2014) - portrét

Položka 1123
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Schwarzenberg Karel

Oppl - AR pamětní medaile b.l. (2014) - portrét čelně, opis / rodový znak, latinský opis, Sign., Punc., patinované Ag925, 45mm, 40.305g R!