ČNS Praha, 64. aukce

Chaura a Špánek - tolarová pamětní medaile 1934 -

Položka 1133
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 16 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Chaura a Špánek - tolarová pamětní medaile 1934 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, písmo, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 28.104g, dr.hr., krásná patina