ČNS Praha, 64. aukce

Decime 1815 BB

Položka 1821
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Francie, Ludvík XVIII., 1814, 1815 - 1824

Decime 1815 BB, Strasbourg, KM.701 (dělovina), 19.171g, patina

Zachovalost: -1/1-