Příjem limitů končí:Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
5 Frank 1855 BB, Strasbourgh, KM.782.2, 24.918g, hrany, dr.rysky, skvrny, patina