ČNS Praha, 64. aukce

7.armáda - tažení 1914 - 1915

Položka 2161
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Rakousko - Uhersko, čepicové odznaky armád a skupin

7.armáda - tažení 1914 - 1915, Sign.Gurschner, zink. kříž 32x32 mm s poškoz. zavíracím špendlíkem, patina

Zachovalost: 1