ČNS Praha, 64. aukce

Soušek - 35 let pobočky 2007 - slezská orlice

Položka 2314
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Havířov - pobočka ČNS

Soušek - 35 let pobočky 2007 - slezská orlice, opis / znak Havířova, pečetě 6 okolních obcí, Sign.PS, Ag999, 40mm, 25.868g, etue, certif. (70ks), patina R!