ČNS Praha, 64. aukce

Nesign. - vysvěcení kaple v Hájově 1999 - kaple

Položka 2359
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Příbor - pobočka ČNS

Nesign. - vysvěcení kaple v Hájově 1999 - kaple, mariánský monogram, opis/ znak města v kartuši, opis, pozlacený bronz 50mm, 46.594g, etue, pouze 6ks RRR!